X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

BOEN – Piękno tkwi w drewnie!

Naturalne podłogi drewniane BOEN - piękno tkwi w drewnie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę BOEN, która rozpoczyna swoją aktywność na platformie www.archispace.pl

BOEN to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie, w zakresie produkcji podłóg drewnianych. Firma oferuje warstwowe podłogi drewniane, deski lite, parkiety, podłogi sportowe, listwy przypodłogowe oraz akcesoria.

Produkty firmy BOEN są sprzedawane w ponad 40 krajach, na 4 kontynentach, a marka BOEN jest rozpoznawalna i ceniona ze względu na doskonałą  jakość swoich wyrobów, serwis i profesjonalną obsługę. Od kilku lat producent obecny jest również w Polsce, w dobrych sklepach z podłogami, na terenie całego kraju.

 

Z myślą o Was -  architektach i projektantach wnętrz, opracowaliśmy bibliotekę marki BOEN, obejmującą blisko 150 tekstur bezszwowych, udostępnioną na platformie.

  Dąb Alamo                                                    Jatoba                                                          Dąb Antique

Wśród różnorodnych kolekcji firmy BOEN każdy, kto ceni podłogi drewniane znajdzie wyjątkową, naturalną podłogę na lata. To feeria barw, odcieni, rodzajów i możliwości. Marka BOEN posiada w swej ofercie imponującą ofertę trójwarstwowych podłóg drewnianych zarówno z gatunków europejskich jak również egzotycznych,  z bogatą kolekcją desek dębowych, od rozjaśnianych podłóg bielonych, poprzez naturalne odcienie, aż po barwione – w odcieniach brązu czy gorzkiej czekolady. Producent specjalizuje się w podłogach 1 lamelowych, o różnorodnych szerokościach: od 300 mm do 139 mm, ale w swej ofercie posiada także  marynistyczne deski, przemysłowe podłogi Fineline oraz podłogi postarzane, szczotkowane czy o historycznym charakterze. Większość desek warstwowych jest wyposażona w łatwe i szybkie złącze BOEN-X-PRESS. Rewolucyjne rozwiązanie firmy BOEN  polega tu na zastosowaniu złącza ułatwiającego montaż desek nie tylko na ich dłuższym boku, ale również  na krótszym. Jest to najnowsza generacja systemu zamka 5G, opracowanego przez szwedzką firmę Välinge – lidera nowatorskich rozwiązań w  zakresie łączenia podłóg.

 

Technologia złącza BOEN-X-PRESS ułatwia i upraszcza montaż oraz radykalnie skraca czas instalacji podłogi. Wiele spośród desek oferowanych jest zarówno w lakierze matowym, jak  i lakierze Protect-Ultra, lub w oleju naturalnym. Dzięki wykończeniu warstwy wierzchniej, wszystkie podłogi gotowe są do użytkowania zaraz po ich zamontowaniu.

Producent oferuje również szeroki wybór litych podłóg dębowych, o grubości 20 mm, naturalnie postarzanych i barwionych.

BOEN proponuje także niezwykle urozmaiconą gamę parkietów dwuwarstwowych, o różnych grubościach, długościach oraz szerokościach, opracowanych z myślą o układaniu indywidualnych i niepospolitych wzorów. Producent posiada ponadto w swojej ofercie podłogi sportowe, a także gamę listew przypodłogowych i schodowych oraz akcesoria do układania i pielęgnacji podłóg, które stanowią idealne uzupełnienie oferty. 

Dzięki tak wyjątkowym propozycjom, BOEN ma zaszczyt dodawać blasku wielu niezwykle prestiżowym inwestycjom na całym niemal świecie. Nasze podłogi zdobią domy prywatne i rezydencje, hotele, biura, restauracje, salony sklepowe, szkoły, uniwersytety i wiele, wiele innych. 

 

Poniżej prezentujemy kilka wybranych realizacji:

Kaffe Partner, NIEMCY


Yacht Club Ascona, SZWAJCARIA


Dom prywatny, NORWEGIA                                                                   British Airways, WIELKA BRYTANIA


 

Zamek Stettenfells, NIEMCY


Sklep Fenwick, WIELKA BRYTANIA 


W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Robert Kowalski, Country Manager South & Central Europe,  tel. kom. + 48 663 188 887 robert.kowalski@boen.pl

Mariola Sykuła, Public Relations, tel. kom. + 48 605 999 971, info@boen.pl 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt